Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,80 zł , zmiana od tamtej pory: -31,13%

Mamy to Ekipa S.A -nowa nazwa Friz wchodzi na całość

Zgłoś do moderatora
Ze względu na planowany bardzo ścisły charakter współpracy, Strony nie wykluczają wzajemnego zaangażowania kapitałowego. Do 31.01.2020r.

Podpisanie listu intencyjnego w sprawie współpracy z EKIPA S.A.

 
Zarząd T-Bull S.A. informuje, że w dniu 17 grudnia 2020 roku zawarł list intencyjny z EKIPA S.A., zgodnie z którym strony zamierzają współpracować w zakresie produkcji, wydawania i promocji gier na różnych platformach dystrybucji.

List intencyjny przewiduje podpisanie umowy ramowej precyzującej zasady współpracy do dnia 31.01.2020r.

EKIPA to kilkunastoosobowa grupa, której założycielem i członkiem jest popularny youtuber Karol Wiśniewski ps. Friz.

Friz obecnie ma ponad 4.000.000 subskrypcji w serwisie YouTube

Tylko w samym 2020 roku wszystkie filmy na kanałach EKIPY wygenerowały niemal 1,5 mld wyświetleń w serwisie YouTube, łączna liczba subskrybentów na wszystkich kanałach EKIPY oraz jej członków w serwisie YouTube to ponad 14 mln, a łączna liczba obserwatorów na wszystkich profilach członków EKIPY w serwisie Instagram to także ponad 14 mln.

Ze względu na planowany bardzo ścisły charakter współpracy, Strony nie wykluczają wzajemnego zaangażowania kapitałowego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TBULL 0,00% 21,90 2021-10-15 16:16:44