Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,10 zł , zmiana od tamtej pory: -29,58%

Re: Mamy to Ekipa S.A -nowa nazwa Friz wchodzi na całość

Zgłoś do moderatora
link 

January Ciszewski inwestuje w T-Bull
link
January Ciszewski – przedsiębiorca, inwestor indywidualny, obecny na polskim rynku kapitałowym od początku jego istnienia, poprzez spółkę JR Holding ASI S.A., zakupił akcje rodzimego studia. Na taki sami krok zdecydował się także Artur Błasik – inwestor giełdowy oraz prezes Inwestorzy TV. Równocześnie zostało zawarte porozumienie akcjonariuszy pomiędzy Januarym Ciszewskim, Arturem Błasikiem, a założycielami Spółki.
Spółka T-Bull zyskała dwóch nowych akcjonariuszy. Pierwszy z nich to January Ciszewski, za pośrednictwem JR Holding ASI S.A., który jest między innymi w trakcie wprowadzania znanej i lubianej przez wielu widzów Ekipy Friza na parkiet giełdowy. Drugi to Artur Błasik – inwestor giełdowy i współtwórca serwisu Inwestorzy.tv.
- Pozyskanie dwóch nowych, strategicznych partnerów biznesowych w postaci akcjonariuszy Spółki jest dla nas gigantycznym krokiem naprzód. Z jednej strony stabilizuje on naszą pozycję rynkową, z drugiej otwiera ogrom potencjałów i możliwości. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami i dzięki ogromnemu doświadczeniu każdej ze stron, T-Bull S.A. stoi na drodze do sukcesu – komentuje Damian Fijałkowski, Współzałożyciel i Prezes Zarządu T-Bull S.A.
Wartym podkreślenia jest fakt, iż Spółka razem z nowymi akcjonariuszami tworzy biznesową grupę, która dzięki szerokiej wiedzy w sektorze tworzenia gier i potencjale znacznego zwiększenia spektrum podejmowanych działań ma na celu zdecydowanie umocnić swoją pozycję w sektorze gamingowym na GPW. Jednym z działań, które Spółka rozpoczęła już w zeszłym roku było podpisanie listu intencyjnego z Ekipą Friza. To działanie pokazuje potencjał współpracy nowych akcjonariuszy ze Spółką oraz wspólną, długofalową wizję dla T-Bull S.A.
Równocześnie, Założyciele Spółki 14.01.2021 zawarli formalne porozumienie akcjonariuszy z nowymi wspólnikami. Porozumienie dotyczy wspólnego głosowania na walnych zgromadzeniach oraz zapewnienia o prowadzeniu wspólnej polityki w zakresie rozwoju Spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 21,90 2021-10-15 16:16:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.