Ale z Was YNWESTORY! Najlepiej będzie jak pozbędziecie się tych akcji w poniedziałek i dacie sobie z giełdą spokój.
Według mnie to bardzo dobrze,że cicho na forach o spółce,bo to oznaczać może brak spekuły w niej i naganiaczy. Raport(moim skromnym zdaniem)rewelacyjny,na pewno jeszcze nie w cenie! Ale,robta co chceta!