Jestem na giełdzie już dłuższy czas więc nie liczę na zyski z łapania dołków . Koli większą ilość kupiłem długoterminowo po 0,71 jak wszyscy sprzedawali . Wiem że Kola będzie po 1 zł ale jak teraz widzę te zagrywki to termin zaczyna mi się wydłużać . Jedno jest pewne na giełdzie wększość nigdy nie ma racji .Pozdrawiam