a Wy myślicie poważnie, że kilku naganiaczy może manipulować kursem w obie strony? Takie ruchy wykonują tylko bogaci, wielcy gracze, których gotówka jest większa od wszystkich z forum. Ci co mają dużą kasę nie zabierają głosu na forum i nie pytają się innych co dalej z kursem, bo to oni go ustalają.