...hehehe...na ..uj...komu w takich czasach kasa!!? No co innego dobra spółka!
Zatwardziali zawistnicy...trochę was rozumiem, nikt nie lubi jak inny od niego sprytniejszy,
ale daremne żale..nad żadnym idiotą wywalaczem ani chwili się tu nie użalę.
Wd...pić to żadna sztuka...po prostu trzeba tak jak wy..drogo kupić , podniecić się i wywalając w popłochu, w płonnej nadziei, że gdzie indziej się odkujecie (akurat!!!?) ze stratą wywalić . Ale filozofia inteligentnego inwestora jest dokładnie odwrotna!!
Tanio kupić, a jak ryk i lament wokół wcale się tym nie zmartwić, spokojnie odejść z tego forum debilengo i w chwale po roku lub dwu powrócić! No to nara...i pa..pa!!!
Iii...hihihi..najlepszego..Heinriego dobrze schłodzonego! :-)