Oczywiście będzie to trwało krócej bo i cena akcji będzie wyższa i znając życie zaangażowanie się zwiększy. Trzeba liczyć przy dobrych danych z rynków na wiosenne roztopy jak to już na ergu bywało (kwiecień 2010) na duże wybicie. Cierpliwi będą sowicie wynagrodzeni, a wdupieni sowicie wkur.....ni. Pozdrawiam.