toć widzisz, pozostawiłem Ci furtkę otwartą do odpowiedzi a ty jak dziecko po nitce do kłębka jak ten Jaś .
Pamięć cie zawodzi co żeśmy pisali nic dziwnego jak starałeś sie na każdą wypowiedz odpisać . Dlaczego do tej pory nie wiem to dziecinne strasznie(albo wiem) .
Nie tylko ja uważam cie za dzieciaka .
Część tych zwrotów używają wieśniaki z pewnej wsi i tak sobie piszę bo przyszło mi sie z nimi kontaktować .
Błyszczysz, brylujesz stary a czego mam sie wstydzić to tylko forum , może dla Ciebie to całe życie dla mnie tylko żart .
więc pa pa myślałem że cie tu już nie ma