a mnie sensofty obchodzą,
z nimi było mydlenie oczu i "rozbudzanie" wyobraźni niektórych (i ta sponsorowana AGA) - żenada
w tym samym celu jest to info.
więc co z sensoft, przecież to ich flagowy projekt i co z akcjami z ostatniej emisji?
odpowiadam NIC, i z tą "umową" też NIC będzie
do naganiaczy sponsorowanych nie piszę bo nie ma sensu , tylko dla tych co się zastanawiają czy wejść - podpowiem że nie warto, szkoda czasu pieniędzy i nerwów, jest wiele innych firm gdzie można robić kółka jak JSW, JUJUBEe i wiele innych, to co wtopiłem na SB już dawno gdzieś indziej odrobiłem
orły sokoły bociany giełdy omijajcie softblue