Czym ty się chłopie podpierasz ??? Analizami sprzed roku ??? A mnie zarzucasz cyt. "mario leszcz roku, sic specialista od wypowiedzi nizszego szczebla,". To ja się jeszcze raz pytam - ile spółka sprzedała flagowego produktu tzn. Sensofta ??? Ile na tym zarobiła ??? A co się dzieje z projektami na które spółka dostała dofinansowanie ?? .... czekam.