Mamy praiw e +9%, ale wolumen obrotów ledwie 5 k akcji. Na tym wolumenie to wzrostów duzych nie będzie. Gołym okiem widac, że popyt brak, a to, co jest, to efekt amnipulacji kursem przez zorganizowana grupe inwestorów, która chce wtrynić posiadane akcje nieswiadomej drobnicy.,
taka jest moja spekulacja.:)