I znowu nie ma ruchu w interesze. Gdyby wypłata z zysku była mozliwa, kurs dawno byłby w okolicach 10 złotych. Ale dywidendy nie będzie, ponieważ sa i będa niebawem nowe obligacje. Przed emisja nowych obligacji, prawdopodobnie w I kwartale tego roku,. spekuła chce s[rzedac posiadane akcje, ponieważ info o emisjio obligacji wywoła z duzym prawdopodobieństwem głębokie spadki kursu i nawet tandeciazre bahjający na forum stracą nadzieję.:)
Myslę, że emisja obligacji nastapi już w styczniu.
Taka jest moja spekulacja.:)