Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,10 zł , zmiana od tamtej pory: -79,22%

Re: Lecimy na 6-stkę

Zgłoś do moderatora
oczywiscie ze spadek byl spowodowany przez panikarzy ktorzy mysleli ze zarobia na wezwaniu a potem panika. co do obligacji to nie rozumiem tej nagonki. chyba ludzie nie majacy pojecia o biznesie to pisza ludzie pokroju tych ktorzy mysla ze jak firma ma kredyty to juz pada. bez kredytow nic nie mozna zrobic. a obligacje murapolu sa raczej wysoko oceniane wystarczy popatrzec na catalyst zawsze sa powyzej ceny emisyjnej wiec odpusccie sobie sianie fermentu z tymi obligacjami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.