Widze naskarzyles do moderatora, ciekawe za co za nazwanie cie klamczuchem? Przeciez to nazywanie rzeczy po imieniu, inne slowa sie cisna na usta, ale do twojego poziomu sie nie znize.
Wracam jednak, bo wywalili arkusz K na Indacie a to wazne, zeby kazdy zobaczyl ze tam juz niedlugo grosiki zawitaja.
link