Dnia 2016-09-29 o godz. 06:14 _halsky napisał(a):
> Wczorajsza sesja giełdowa (29.09.16) przejdzie do historii w przypadku Grupy Indata.
> Po męczącej i długiej akumulacji waloru, fałszywym wyjściu dołem oraz na skutek dobrych wyników finansowych i mających nadejść w niedalekiej przyszłości niezwykłych wydarzeń, zostało ubite dno kursu, czyli legendarny dołek.
>
> Szanowni Państwo, gratuluję wszystkim kupującym w ostatnich dniach, ponieważ na krótki termin, osiągniecie spory zarobek, potwierdzają to liczne rekomendacje analityków oraz instytucji bankowych.
> Rodzi się silny trend wzrostowy.
>
> Ogromnych zysków życzę!
tylko ostatnie zdanie ma sens, reszta to dyrdymały