hau hau to sobie mozesz do swoich kolegow w piaskownicy robic, widac jaki jestes niepowazny. Z reszta tyle potrafisz, obrazac innych i naganiac a prawda jest taka, ze wczoraj rozdystrybuowano kolejne kilkadziesiat tysiecy akcji i tak jest codziennie wiec przestan klamac o przelomach, o przejeciach bo nic nie wiesz, gdybys wiedzial siedzialbys cicho i sam kupowal ile sie da.
A i mozesz sobie klikac te lapki zielone, czerwone, wszyscy wiedza ze chocbys fanpage zalozyl to pies z kulawa noga nie przyjdzie, bo nic nie warte sa twoje slowa.