nie strasz tym bankructwem mam jeszcze 10 akcji ... :)
jakoś mnie tkneło przy 35 PLN i sprzedałem resztę.
Ale to było przeczucie tylko, bo według znaków na niebie i giełdzie to powinno rosnąć na 50-60 ... to co się teraz dzieje na GPW to jakiś kurna żart ...
Leci to co nie powinno - firmy, które mają wyniki powyżej konsensusu spadają po 5% dziennie ... jakiś żart tu się robi na prawdę ...