Moim zdaniem ktoś sprzedaje bo musi a nie gra pod wnioski za październik.
Bo jaki sens jest takiej gry.
Ci co mieli sprzedać bo zakładali że restrukturyzacja się nie uda to już dawno sprzedali po 25 zł na mega obrotach.
A OFE PZU cały czas zwiększa zaangażowanie co by jednak oznaczało że wiedzą że zmiany w spółce są dobre i za kilka kwartałów zyskają kilkukrotnie, bo raczej nie grają na zysk rzędu 10-20%.