Dnia 2019-04-26 o godz. 09:27 ~Luck napisał(a):
> Wywalilem wczoraj wszystko. Kiepska spolka.
Giełda jest dla cierpliwych ! .Kiepska spółka ?. Spółka jest uczciwa ,dzieli się zyskiem (dywidendy) ,duzi akcjonariusze nie "pożyczają akcji " nie uruchamiają też "drukarni" .Narobili głupot =dostali po łapach ,Prezes dostał po łbie i żeby spłacić obligi musiał zastawić swoje akcje i ryzykować własnym majątkiem. Myślę że te doświadczenia czegoś ich nauczyły i wezmą się za robotę ,myślę tu o nowych rynkach zbytu .Niestety otoczenie nie sprzyja i myślę że kurs jeszcze spadnie .Na tą chwilę jeszcze jestem zarobiony .Moim zdaniem z w/w powodów uważam że warto ją mieć w portfelu i jeśli nawet spadnie poza akceptowalną stratę to raczej uśrednię i nie wyjdę stąd jak nie uzyskam 2 razy tyle co włożyłem .