Umówmy się, że jednak oficjalne przyklepanie jednak znosi tą niewielką niepewność czy przypadkiem czegoś nie zmienią. Jednak na GPW zdarza się to od czasu do czasu, a tutaj kurs już urósł sporo właśnie pod wielkość dywidendy. Ja osobiście na pewno nie brałbym dzisiaj akcji przed podaniem infa co się zadziało na walnym, bo promocja nie jest na tyle wysoka żeby mi się opłacało ryzykować pod ewentualną zmianę kwoty dywidendy na walnym:)
A o strategii to ja już tutaj marzyłem o niej od lutego. Nie doczekałem się do tej pory i nie wiem czy do końca roku się doczekam:)