Dnia 2022-06-06 o godz. 10:44 ~Free napisał(a):
> No akurat wyrażenie, którego użyłeś jest dwuznaczne, bo jednak jakbyś napisał "wątpię żeby przebiło 16/17", to miałoby inny wydźwięk.
>
> No ale powodzenia, grunt że zarobiłeś.
"wątpię żeby przebiło 16/17" - To stanowczo za mocne stwierdzenie, dlatego zdecydowałem się na "czuję, że będzie ciężko" ;)
dzięki i jeszcze raz powodzenia.
PS z dużym zaciekawieniem będę obserwował rozgrywkę przed DD. :)