Dnia 2022-06-06 o godz. 10:31 ~Free napisał(a):
> Każdy gra jak chce, ale argumentacja jednak mało spójna. Po co sprzedawałeś w okolicach 15 zł, skoro przewidujesz, ze wzrośnie na 16/17 zł? Nie jestem specem z ekonomii, ale różnica 1-2 zł na akcji to jednak sporo.
Napisałem: "tak coś czuję, że ciężko będzie polecieć wyżej niż 16/17".
Nie wiem jak wywnioskowałeś, że przewiduję wzrost do 16/17?
Co do powrotu na 16 też pewności nie mam.
Powodzenia dla wszystkich!