Amatorka to tutaj jest na każdym polu, Oni się bawią w giełdę. Spójrzcie na ich zdjęcia firmowe, to jakieś dzieciaki które marnują czas i nasze pieniądze. Zamiast rozmawiać z funduszami o objęciu emisji to się bawili w czat na facebooku, Niczego nie rozumieją