Dobre pytanie, kto jest w zarzadzie. I czy te osoby ktore sa wymienione w memorandum wiedza ze sa w zarzadzie. Bo w KRS ich nie ma.
I jak patrze ile osob ogolnie jest w zarzadzie, to mam przed oczyma taki widok, ze jeden robotnik kopie, a nad nim 10 co sie przyglada.
No to ile oni tam ludzie zatrudniają.