W memorandum jest chociaz info ile beda mieli partnerow w tym programie lojalnosciowym. Bo poki co nic sie nie zmienilo . Nie ma chetnych ? Przez miesiac nikt nie doszedl ? Powaznie ?
A na iOS tworza apkę ? W memorandum nie jest to sprecyzowane.
I najwazniejsze, kto im tworzy te apki i za ile ? Jak po bańce za apkę, to amber byl pikuś przy tym.