Szacunek z mojej strony. U mnie w mieście jeszcze jak było biuro Pekao nie przeniesione do miasta wojewódzkiego był pan Alfred który był naszą ikoną i wtedy miał blisko 80 lat, a to było dwadzieścia parę lat temu. Pan Alfred już nie żyje sporo lat, ale wtedy ladną kasę kosił. Pozdr.