Docelowo to co na aplikacji ma być też na kompie. Sam mam taki fetysz, że korzystam tylko z kompa do takich rzeczy. Priorytet aplikacji wynika z większej liczby użytkowników i dynamiki przechodzenia na aplikację wśród klientów. Uważają, że aplikacja to przyszłość, a na komputerze zostanie jakies 10-20 procent starszych użytkowników i tych z wyboru.