Dnia 2026-06-05 o godz. 12:16 ~Bruchsal napisał(a):
> Właśnie złożyłem kilka zleceń sprzedaży wybranych pozycji na akcjach. Super sprawa, żeby jeszcze tak można było z limitem ceny, a nie po aktualnej...ale nie ma co narzekać bo żadne biuro nawet tego nie ma.
nie wiem o co biega ale ja na swoim stacjonarnym kompie tego nie mogę zrobić. Chyba,ze coś robie nie tak