tiaaa... kupiłeś...
klawiatura wszystko przyjmie...
kurs jest podtrzymywany podawaniem tlenu, więc bardzo prawdopodobne jest, że dalej będzie sypanie
a jutro wielu może się ewakuować przed niepewnym weekendem:
http://www.money.pl/pieniadze/komentarze/artykul/szczyt-w-sprawie-grecji-euro-nie-tanieje,192,0,1839552.html