devil, załóżmy, ze masz rację...
wyjaśnij czemu inni, grubasy i ew. drobni, zamiast jak ty czekac na zdołowanie kursu i dokupienie tanio, jednak podtrzymują kurs podawaniem tlenu, by nie spadał?
moze właśnie dlatego, by z lewej jednak zbierało się więcej chętnych, których, jak dotąd, będzie można skarmiać?
Tu nie ma żadnej akumulacji, jest od dawna nieustanna (z większym lub mniejszym natężeniem) dystrybucja.