Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: kto blokuje tego syfa

Zgłoś do moderatora
CYT Morgany to szulerzy i klamcy zero uzazadnienia i rekomendacja z 900 na 490 po fakcie kiedy kurs jest 460to takie rekomendacje tez moge wydawac !

TO FAKT!!!!


a amja kasy jak lodu wiec na czym chca zrbiac jak nic nie sprzedadza teraz!


i w ten sposb zniechecaja do rynku reszte inwestorow!!


a oni uwielbiaja grac na "pompe"!!

przykald kghm goldman dw lata temu,przykladow miliony na swiecie,i co lepsza w 2010 dawali 1040koron i po 3ltach juz 490 koron z 900 niczym nieuzasdadnione,typwoa zagrywka wallstreet pod zbieranie!!!


przeciez nikt nie kupuje pozanimi,widac po arkuszu,usatwiaja sie nizej robaic syndrom zniechecenia i celwoe zanizaniecleem zebrania!


oni na tym tez nie zarabiaja!!! zaladowani po 130-170zet a to nie jest duza podaz sladowa wrecz ktora doluje kurs przeciez smai niedawno po 83zl wymili akcje za ponad 22mln zl!!!!

dobrze bybylo aby wyniki w sierpniu 2go byly duzo lepsze od oczekwian tych niedorajd !!!


iw tedy bysmy mieli rajd w droga strone,jakos przed dywidenda lepiej to bylo a sytuacja w miesiac sie poprawila a nie pogorszyla wyniki oczekuje bdb,po 1 kwartale bdb,w tym takze zadnych jednoskowaych zdarzen nie bylo wiec nie wiem skad takie zachowanie kursu chyba ze to czysto spekulacyjan zagrywka morganow i reszty!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -1,96% 150,00 2022-12-02 15:10:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.