Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: kto blokuje tego syfa

Zgłoś do moderatora
http://www.parkiet.com/artykul/7,1331180-JP-Morgan-obnizyl-cene-docelowa-dla-CEZ.html

czym zasadnili spadek o 410 koron!!!!!!!!!!?????wyssane z palca bzdety a ktos nawet gdyby chcial sprzedac nie ma komu i niema jak!


w info z walnego wyaznie bylo napisane ze do 2017 dywidendy beda wyplacane!!!!!!


co do pakietu klimatcyznego to eurobanrut sam swoja gospodarke konajca dobija i chyba te tepe socjslistcyzne debile zdaja sobei z tego sprawe czy jeszcz enie????!!!!


bo takiej przeceny cezika nie pamietam niczym nieuzasdanionej!!!!!


REKOMENDACJAMI?

STARA SZKOLA MOWI KUPUJ KIEDY MOWIA SPRZEDAWAC I VICEVERSA!!!


wiec o co kamana tym paltfusom ktorzy dzilaja zbey cene zbic jak tylko sie da!!!!???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 0,13% 156,00 2022-11-25 17:03:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.