Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: kto blokuje tego syfa

Zgłoś do moderatora
TO RAZ NAJBARDZIEJ MNIENIE POKOI ZE KTOS CELOWO BLOKUJE KURS ZLECNEIAMI 5000/1500/2000/1667/

I MOZE SOBIE 20 AKCJAMI ZWLAIC KURS O 2,5%!!!!

NA TAK DUZEJ SPOLCE,KTORA MA NAJLEPSZY STAN FINANSOWY,CASH FLOW,BRAK NIEMALZE ZADLUZENIA,DOSKONALE WYNIKI!!!!!


ehh...ps chialbym wiedziec kto ma akcje z ofe,tfi z poslki ceziu,macie takie info??do 5% nie musza sie ujawniac wiec kazdy siedzi pewnie z mniejszymi pakietami!!


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 0,13% 156,00 2022-11-25 17:03:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.