Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: kto blokuje tego syfa

Zgłoś do moderatora
no i co z tego ze spolka ma sie dobrze skoro szulerzy tak dbaja o kurs ze zalezy im aby odebrac akcje tym ktorzy kupili pod dywidende !
sprzedali im przed dywid czysty zysk teraz odkupia nie z dyskontem 6zl a 26

i wiem jedno ze na pewno zejda nizej nawet do 74 tam ostatnio polecieli po stopie ale nic z tego nie wyszlo !

druga sprawa skora ten cez to takie cudo to czemu nikt tego nie skupuje --moze jednak to syf a tylko nam sie tak zdaje jaki to papier

poki co to scierwo i tyle

dzis co znowu komputer wylacza o 16.20 i podnioasa kurs czy dalej debile beda obnizac

musza zmienic ustawienia komputera a tu mozxe byc i 50zl czemu nie jak nikt tego dziada nie chce !
jak by sami nie robili obrotu to obrot wyniosl by 0

Morgany to szulerzy i klamcy zero uzazadnienia i rekomendacja z 900 na 490 po fakcie kiedy kurs jest 460to takie rekomendacje tez moge wydawac !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 0,00% 150,00 2022-12-05 14:46:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.