Jakby traktowano XTB jak fintech to akcje juz dawno byłyby po 80zł albo wiecej, ale jak narazie widza brokera (jeden wór). Dojdzie krypto spot, wymiana walut, możliwość płatności i inne produkty i już bedziemy w innej bajce, ale kurs przemnóż wtedy x razy.