Dnia 2023-04-26 o godz. 17:58 ketchup1 napisał(a):
> Rozumiem że sam nie wiesz o czym pisze ale mniejsza o te Twoja dziwna uwagę. Chodzi o podobieństwa o generowanie wolnej gotówki dla akcjonariuszy o zdolności zarobkowe. Kruk może ze względu na specyfikę bardziej stabilniejszy ale jak bym miał wybrać kto zarobi więcej w tym roku to wybrał bym xtb. A wycena xtb to niecałe 4 mld a kruka 7.5. Więc wolę zapłacić 40 tys niz 75 tys za ten sam udział w firmie . Bo xtb mi więcej wygeneruje nowej kasy .
Niestety fundusze wolą Kruka niż XTB, boli ich sukces XTB. To powoli się zmienia ale niestety bardzo powoli.