XTB powtarzając takie zyski, ma większe możliwości kumulowania czystej gotowki, tym bardziej, że to fintech oparty w głównej mierze na IT i autorskim oprogramowaniu, który stworzyli czyli ich xStation.
Kruk jest ograniczony choćby zasobem ludzkim, bo po przekroczeniu masy krytycznej ciężko już ogarnąć taki biznes w którym pracownicy stanowią duże źródło kumulowania zysków