z dywidendą moze być ciekawie...
zwłaszcza po jej kolejnym odcięciu...
gdyby była teraz w ostatniej wysokosci...
1,98 - 0,39 = 1,59...
może po tej cenie dopiero warto kupić?... ;)
Fox, jak po dzisiejszej sesji widzisz swoje sfokusowanie odnośnie dywidendy i przyszłości kursu?