Dnia 2011-09-09 o godz. 10:08 ~zz-top napisał(a):
> Kompetencyjnie na podobnym poziomie jak obecny, a
> przynajmniej mial by chlop odwage powiedziec co w
> najblizszym czasie czeka spolke :).
Super pomysł, przerobić tą firmę na skansen PRL-u, rozdać pracownikom berety i gumiaki, w magazynach tylko na stanie popularne w tej epoce wina owocowe; tzw. jabole i szklanki po musztardzie. Cena konkurencyjna 3 złocisze za butelkę i interes rozkwita w kryzysie. hehehe
Kononowicz niestety zawsze górował nad takim nieudolnym zarządem i napewno przewyższał ich kreatywnością.hehehe
Potrzeba nam prezesie "Alternatywy 4"
Pzdr