Z całą pewnością PRT zostanie wkrótce zauważony,gdyż roczne minima i maxima znacznie zbliżą się do siebie.I będzie albo w prawo albo w lewo lub - vice versa - dół albo góra.Ja obstawiam górę :)
Prezes Pan Piotr Skarżyńki ma jakąś wizię spółki i coś robi w tym kierunku by żyło się lepiej - nam wszystkim ;)...Osobiście nie liczę na jakieś tam przejęcia co 12 m-cy jak to niektórzy oczekują tylko na perspektywiczność spółki.Gdyby takowe było - przejęcie- też nie byłoby źle ..
Przyznam się szczerze ,że powietrze lekko zeszło ze mnie w stosunku do PRT.Ale wiem ,że wtedy gdy jest beznadziejnie źle nagle z nikąd przychodzi nadzieja i wybawienie ...