Zajrzałem tam już jakiś czas temu kiedy STD spadł o 15%
Zaś na forum stalproduktu podobał mi się wątek
Mateusza : "STP ma duży zysk i wczoraj mocno spadł a np: Cognor rośnie mimo straty?"
i odp.Am
Oprócz tego STP jest blisko dna z 2009 więc raczej nie przebije go