Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Komentarz

Zgłoś do moderatora
zgadza sie , ...ale ... jesli do emisji nie dojdzie .. to co PSF czeka wniosek o bankructwo ?

jak moliwe jest , iz firma ,ktora przynosila zyski netto przez 3 lata nie ma obecnie aktywow finasowych na splate zobowiazan?

jestem pelen obaw.

a/ RN opustoszala,
b/ nie ma nowych kontraktow,
c/ w firmie nie dzilaja telefony ,
d/ strony internetowe projektow nie dzilaja
e/ kapital inwestorow z nowej emisji otrzymal doradca (200k fee za doc inf)

jedyne chyba ..co moze uratowac PSF to kontrakt Storeq. I teraz pytanie czy ten kontrakt dziala, czy tez w Lipcu (mial byc Q2) dowiemy sie ,ze niestety klapa.

obym sie myli..


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.