Forum Giełda +Dodaj wątek
Witam,

Chciałbym się odnieść do niektórych pytań:

1. W zakresie projektu DOCS4YOU, faktycznie te projekty które kompletnie nic nie wnoszą do sytuacji zostały nie wymienione w raporcie. Projekt jest realizowany zgodnie z harmonogramem unijnym.

2. W zakresie aktualnych dalszych planów dotyczących Spółki i zamiaru realizacji podwyższenia.
W kolejnych dniach Spółka opublikuje streszczenie planu restrukturyzacji oraz dodatkowe informacje na temat dalszych działań. Spodziewam się, że ten dokument pozwoli w trybie natychmiastowym zrealizować obietnice większościowego akcjonariusza dotyczącą podwyższenia kapitału. A zgodnie z tym, że NWZ z 15.04.2014 dało mi mandat do realizacji podwyższenia w dowolnym momencie będzie można to przeprowadzić praktycznie od ręki.

Pozdrawiam
HW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00