Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Komentarz

Zgłoś do moderatora
Pominąłem jedno istotne pytanie w zakresie bilansu - należności i zobowiązań, które wydaje mi się dość istotne.

Zobowiązania długoterminowe 366 442,80
Zobowiązania krótkoterminowe 1 241 879,24

Należności krótkoterminowe 609 277,36
Inwestycje krótkoterminowe 369 693,53
Krótkoterminowe rozliczenia międzyokresowe 52 105,27

Powyższe dane pochodzą z ostatniego raportu. Jak widać należności krótkoterminowe to ponad 1 milion złotych co pokrywa się nie w pełni z zobowiązaniami krótkoterminowymi. Pozostaje niecałe 200K. W zakresie zobowiązań długoterminowych to są one wymagalne w kolejnych 2 latach także spodziewamy się pokryć je z kolejnych przychodów.
Także w świetle planowanych przychodów i wpływów z emisji nie jest to w żaden sposób sytuacja niepokojąca.Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.