Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,20 zł , zmiana od tamtej pory: -31,84%

Re: Kolejne Infa - strategia i przyszłość spółki

Zgłoś do moderatora
Lutek wyłóż karty, sprzedaj co masz i daj ludziom spokój. A nie smętny człowieku, który nie ma co robić, wypowiadasz się na forum bez ładu i składu. Czy Łodzie podwodne latają?! NIE! Więc po co Enter miałby inwestować w łodzie podwodne?! Zastanów się trochę zanim coś powiesz :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 5,38% 27,40 2022-05-16 13:15:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.