Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,00 zł , zmiana od tamtej pory: -34,52%

Re: Kolejne Infa - strategia i przyszłość spółki

Zgłoś do moderatora
hahahaha... ja Enter brałem w okolicach 20, ty z wpisami pojawiłeś się niedawno 36-40,
nie przesądzałbym więc o "dawcy" ... BIORCO hahahaha
do tego ty gadasz sam ze sobą - co jest niezdrowym objawem, czasem nawet chorobą...

ja te akcje mam I jeszcze dłuższy czas będę trzymał - spółka stale się rozwija, rosną przychody I zyski, zapowiedziana większa dywidenda w przyszłym roku, potencjalne odszkodowanie za MAXY... praktycznie same pozytywy

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,48% 27,50 2022-05-25 12:20:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.