Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,80 zł , zmiana od tamtej pory: -34,21%

Re: Kolejne Infa - strategia i przyszłość spółki

Zgłoś do moderatora
masz więcej niż 100 akcji, żeby mieć czym szastać?

Prześledź głębiej forum :D bo masz słabe informację, w sumie jesteś niedoinformowany. Nazwałem Cię dawcą bo gadasz jak oni, a skoro Cię to poruszyło to musi być coś na rzeczy.

Ale w jednym się z Tobą zgodzę, nie sprzedaje akcji bo ta spółka się rozwija i kurs będzie rósł. A twoje komentarze są niemerytoryczne. Odzywam się bo spółka wydaje komunikaty i mam prawo ustosunkować się do nich to jest moja opinia i mogę ją wyrażać ile chcę, jak się nie zgadzasz to trudno.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 5,77% 27,50 2022-05-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.