Skoro jesteś longiem to czemu tracisz czas na forach? Ja na Twoim miejscu ten czas bym poświęcił na bycie z rodziną czy coś w tym stylu. Sam mało się udzielam, bo wiem, że za maleńki jestem by cokolwiek zmienić, po prostu staram się wchodzić w dobry nurt a wychodzić gdy się zmienia.