I co z tymi akcjami, jakoś nie widać żeby ktoś je chciał sprzedać, a z tego co kojarzę w naszym powrocie nie mieliśmy takich transakcji, a pamiętajmy że na górce wysypał się jeszcze idm, spylił chyba coś około 2 mln. Ktoś to jednak łyknął i nie sprzedał, bo jeszcze raz powtórzę na północ obroty były wg mnie 10x większe. A wiemy że będzie raport , i choć co jeszcze. Ja jestem longiem inwestuje na dużej żeby w przyszłości mieć coś, ale takie nerwowe rzucanie haseł że zaraz będzie po parę groni mnie denerwuje.