Gdyby to była blokada żeby ubierać to byłaby ustawiona wcześniej na powiedzmy 1,12 a nie na tym poziomie, poza tym to 13 zleceń. Jeśli nadal więc upierać by się że to blokada to kiepsko komuś to ubieranie wychodzi bo zjazd jest na niskich obrotach, gdy szliśmy do góry obroty szły w milionach, raz było nawet 4,5 mln. Wreszcie znaczyłoby to że nowy właściciel na starcie będzie tracił bo akcje kupował po 1 zł za sztukę w pakiecie, a dziś było już po 99 gr. Ja uważam że raczej chodzi żeby w kontrolowany sposób zjechać ceną w dół i następnie się obkupić jeszcze bardziej przed dobrymi infami. Tak nawiasem gdy startowaliśmy z 90 gr po drodze stały Batony po 100 czy 200 kilo, nie kojażę po jakiej cenie były opchnięte? Przypomnijcie.